European Business Association

Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
News
Wednesday, 31 May 2017 12:52

The risk of blocking more medical products is highЯк відомо на ринку медичних виробів і, вочевидь, відомо з листів від Європейської Бізнес Асоціації до державних органів влади, проблема формату нанесення номеру органу оцінки відповідності (ООВ) на медичні вироби продовжує існувати ще з початку 2017 року. До моменту появи рекомендації Мінекономрозвитку ринок не мав інших рекомендацій щодо формату номеру ООВ, і виробники маркували продукцію відповідно до ліцензійних угод з ООВ. Саме продукцією, промаркованою номером ОВВ, який підтверджений відповідним ООВ, наповнений нині ринок медичних виробів.

На жаль, проблема перестала мати статус «ризику для ринку», як ми повідомляли раніше. Ризик справдився  - відсутність вирішення проблеми наразі має результатом блокування медичної продукції однієї з компаній органами ринкового нагляду і, відповідно, накладання штрафу.

«Ми звернулись до керівництва Мінекономрозвитку, Держлікслужби та Міністерства охорони здоров’я України із проханням терміново організувати зустріч для вирішення питання із зацікавленими учасниками ринку. Усі мають розуміти, що це лише «перша ластівка», і не зволікати! Зрозуміло, що далі - аналогічні проблеми будуть і у інших суб’єктів ринку, що призведе до відсутності постачання то одного, то іншого медичного виробу до пацієнтів - коментує Наталя Сергієнко, Виконавчий директор Комітету з охорони здоров’я. - Додатково, хотіла б наголосити, що нині назріла необхідність опрацювання усіх можливих проблемних питань в сфері імпорту та обігу медичних виробів в межах постійно діючої РГ при МОЗ України. До діяльності в межах РГ МОЗ України мають бути залучені як великі провідні професійні асоціації, такі як ЄБА, так і інші професійні спільноти, які представляють інтереси різних окремих сфер виробництва медичних виробів».

 

Calendar

Last month October 2017 Next month
M T W T F S S
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners