European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
Вівторок, 31 січня 2017 16:39

Загальна Зустріч Асоціації з Міністром інфраструктури УкраїниЯких глобальних змін в інфраструктурі очікувати бізнесу у 2017 році?

Відповідь на це та інші питання бізнес-спільнота Асоціації змогла отримати напряму від Володимира Омеляна, Міністра інфраструктури України. Пан Омелян поділився основними планами Міністерства на наступний рік та коротко окреслив пріоритети розвитку залізничного, морського, дорожнього та авіаційного транспорту.

Основні завдання, на вирішенні яких планує сконцентруватися Міністерство у цьому році задля покращення умов ведення бізнесу в Україні:

  1. Вирішення проблем перевізників та логістики через пошук нових підходів та співпрацю зі Світовим банком
  2. Подальші кроки з розвитку річкового транспорту, прийняття базової законодавчої бази для розвитку річки та лібералізація ринку
  3. Подальша підготовка до концесії портів, підготовка до потенційної концесії інших об’єктів інфраструктури
  4. Нові підходи до процесу реалізації державних закупівель
  5. Подальші кроки на шляху створення рівних та конкурентних умов для бізнесу та сприятливих умов для залучення інвестицій в інфраструктуру

Окремо Міністр зупинився більш детально на планах розвитку кожної окремої транспортної галузі. Так, у сфері залізничного транспорту Міністерство планує завершити корпоратизацію Укрзалізниці, підвищити конкурентоздатність українського транзиту, підвищити якість перевезень. Морська галузь вже зазнає реформування – нещодавно був призначений новий в.о. Голови АМПУ, в планах – створення Морської адміністрації та скорочення портових тарифів і зборів. Річкова галузь очікує на прийняття базової законодавчої бази для розвитку річки та лібералізацію ринку, проведення днопоглиблюючих робіт. Серед важливих моментів дорожньої галузі – зміна менеджменту Укравтодору, курс на імплементацію норм та стандартів ЄС, зміна філософії міжобласних автомобільних перевезень та видачі ліцензій, посилення контролю та вимог до безпеки. Авіаційний сектор був досить успішним минулого року, ріст пасажироперевезень склав майже 30%. В планах – сертифікація літаків заводу «Антонов» в ЄС та світі, запуск на українському ринку нових лоукост-операторів, реформування системи внутрішніх авіаперевезень.

Ми бажаємо Міністерству успіхів у втіленні цих амбіційних планів та готові долучатися на кожному етапі роботи задля фасилітації розвитку інфраструктури та покращення бізнес-клімату в Україні.

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners