European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
Четвер, 02 березня 2017 15:47

Круглий стіл Комітету з логістики Асоціації щодо безпеки вантажів під час перевезень на автомобільних дорогах та залізницяхВчора під час круглого столу Комітету з логістики Асоціації між представниками державних органів (Національна поліція України, Державна служба України з безпеки на транспорті, Департамент безпеки руху ПАТ «Укрзалізниця») та представниками бізнес-спільноти відбулася дискусія щодо забезпечення безпеки вантажів під час перевезень на автомобільних дорогах та залізницях України.

Комітет з логістики Асоціації разом із Центром Транспортних Стратегій представив інфографіку щодо найбільш небезпечних ділянок під час здійснення вантажних перевезень на автомобільних дорогах та залізницях України відповідно до данихза 2013-2016 роки, які були отримані від Генеральної прокуратури України.

Представники бізнесу поділилися інформацією щодо реальних випадків крадіжок вантажів на автомобільних дорогах та залізницях України. Як з’ясувалося, такі крадіжки зазвичай відбуваються у нічний час (як зазначають представники бізнесу, найгірша ситуація на ділянках траси у районі с. Олександрівка Кіровоградської області та с. Решетилівка Полтавської області).

Учасники зустрічі обмінялись ідеями щодо можливих заходів з метою забезпечення безпеки на автомобільних дорогах України та залізницях України, а саме:

  1. Вжити заходів зі сторони правоохоронних органів щодо подальшого розслідування з моменту внесення відомостей до ЄРДР про вчинення злочину;
  2. Відкрити доступ до Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників;
  3. Запровадити регулярне патрулювання правоохоронними органами потенційно небезпечних ділянок на автомобільних дорогах України;
  4. Здійснювати профілактичні заходи щодо попередження крадіжок вантажів;
  5. Збільшити на законодавчому рівні кримінальну відповідальність за розкрадання об’єктів інфраструктури;

За результатами круглого столу було домовлено, щоКомітет з Логістики Асоціації в робочому порядку направить звернення до Кабінету Міністрів України з проханням сприяти вирішенню проблеми, яка склалась із крадіжками вантажів на автомобільних дорогах та залізницях України.

Календар

Last month Травень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 18 1 2 3 4 5 6 7
week 19 8 9 10 11 12 13 14
week 20 15 16 17 18 19 20 21
week 21 22 23 24 25 26 27 28
week 22 29 30 31

EBA Official Partners