European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
Четвер, 02 березня 2017 15:47

Круглий стіл Комітету з логістики Асоціації щодо безпеки вантажів під час перевезень на автомобільних дорогах та залізницяхВчора під час круглого столу Комітету з логістики Асоціації між представниками державних органів (Національна поліція України, Державна служба України з безпеки на транспорті, Департамент безпеки руху ПАТ «Укрзалізниця») та представниками бізнес-спільноти відбулася дискусія щодо забезпечення безпеки вантажів під час перевезень на автомобільних дорогах та залізницях України.

Комітет з логістики Асоціації разом із Центром Транспортних Стратегій представив інфографіку щодо найбільш небезпечних ділянок під час здійснення вантажних перевезень на автомобільних дорогах та залізницях України відповідно до данихза 2013-2016 роки, які були отримані від Генеральної прокуратури України.

Представники бізнесу поділилися інформацією щодо реальних випадків крадіжок вантажів на автомобільних дорогах та залізницях України. Як з’ясувалося, такі крадіжки зазвичай відбуваються у нічний час (як зазначають представники бізнесу, найгірша ситуація на ділянках траси у районі с. Олександрівка Кіровоградської області та с. Решетилівка Полтавської області).

Учасники зустрічі обмінялись ідеями щодо можливих заходів з метою забезпечення безпеки на автомобільних дорогах України та залізницях України, а саме:

  1. Вжити заходів зі сторони правоохоронних органів щодо подальшого розслідування з моменту внесення відомостей до ЄРДР про вчинення злочину;
  2. Відкрити доступ до Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників;
  3. Запровадити регулярне патрулювання правоохоронними органами потенційно небезпечних ділянок на автомобільних дорогах України;
  4. Здійснювати профілактичні заходи щодо попередження крадіжок вантажів;
  5. Збільшити на законодавчому рівні кримінальну відповідальність за розкрадання об’єктів інфраструктури;

За результатами круглого столу було домовлено, щоКомітет з Логістики Асоціації в робочому порядку направить звернення до Кабінету Міністрів України з проханням сприяти вирішенню проблеми, яка склалась із крадіжками вантажів на автомобільних дорогах та залізницях України.

Календар

Last month Липень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 26 1 2
week 27 3 4 5 6 7 8 9
week 28 10 11 12 13 14 15 16
week 29 17 18 19 20 21 22 23
week 30 24 25 26 27 28 29 30
week 31 31

EBA Official Partners