European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
Четвер, 16 березня 2017 17:05

Круглий стіл Комітету Асоціації з логістики та Адміністрації морських портів УкраїниКомітет з логістики Європейської Бізнес Асоціації виступив співорганізатором Круглого столу, під час якого менеджмент Міністерства інфраструктури України та Адміністрації морських портів України представив стратегічний план роботи Адміністрації на наступний рік.

Зокрема, в Адміністрації планується зміна системи управління, покликана підвищити ефективність управління і швидкість прийняття рішень, розширити можливості для залучення ресурсів. Керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс представив нову команду та план пріоритетних дій на поточний рік. Головними завданнями в роботі АМПУ пан Райвіс вбачає модернізацію і розвиток портової інфраструктури, залучення інвестицій, удосконалення галузевого законодавства, забезпечення рівних умов ведення бізнесу в морських портах.

Надія Казначеєва, Заступник міністра інфраструктури України, зазначила, що реформа водного транспорту – важлива складова інфраструктурної стратегії Міністерства. Тому Міністерство планує залучати інвестиції та підвищувати ефективність роботи Адміністрації. До того ж, у Міністерства та Адміністрації збігаються погляди на шляхи розвитку і ключові орієнтири роботи.

Найближчим часом на Адміністрацію чекає аудит за міжнародними стандартами фінансової звітності. Також цього року відомство планує актуалізувати стратегію розвитку морських портів України до 2038 року та розробити методику формування ставок портових зборів за участі українських та міжнародних експертів.

Зі свого боку, компанії-члени Асоціації мали змогу адресувати свої запитання та побажання керівнику Адміністрації та обговорити майбутні реформи, їхню доцільність та прогнозовану ефективність. Дякуємо колегам за діалог та сподіваємося на продуктивну співпрацю!

Календар

Last month Вересень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

EBA Official Partners