European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
Четвер, 18 травня 2017 17:22

Бізнес-спільнота зустрілася з Володимиром ГройсманомЄвропейська Бізнес Асоціація провела чергову зустріч з Володимиром Гройсманом, Прем’єр-міністром України, до участі в якій долучилися близько трьохсот представників компаній. Для бізнесу було надзвичайно важливо почути запевнення в тому, що український Уряд ставить собі за завдання постійну ефективну підтримку реального сектору.

Економічне зростання – один з пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів України. У цьому контексті значні зусилля спрямовуються на залучення та захист іноземних інвестицій. А отже, влада прагне втілювати реальні кроки для поліпшення умов ведення бізнесу в Україні. Так, Уряду вже вдалося змінити на краще податкове законодавство, впровадити нову прозору систему відшкодування ПДВ, розпочати масштабну дерегуляцію, до того ж запустити реформування самого Уряду – близько десяти Міністерств проходять певну реорганізацію.

До того ж, Кабінет Міністрів визначив п’ять пріоритетних напрямів розвитку, яким надаватиметься цілковита підтримка Уряду. Це пенсійна реформа, приватизація неефективних державних активів, аграрна реформа, освіта та охорона здоров’я. Зі свого боку Асоціація також активно працює над впровадженням життєво необхідних реформ для української економіки. Тому ряд важливих для бізнесу питань все ще потребує уваги Прем’єр-міністра, які представники компаній більш детального обговорили з паном Гройсманом у ході зустрічі.

Представники Комітетів Асоціації мали можливість адресувати свої запити та передати необхідні матеріали безпосередньо Прем’єр-міністру. Зокрема, були підняті деякі питання охорони здоров’я, діяльності правоохоронних органів, митного оформлення товарів, поводження з відходами, в тому числі й небезпечними, суднобудівництва та річкової логістики, молочної галузі, ветеринарних препаратів.

Ми щиро дякуємо Прем’єр-міністру за готовність до відкритого діалогу та сподіваємося й надалі регулярно проводити такі зустрічі!

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners