European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
Понеділок, 03 липня 2017 17:31

Загальна зустріч з Олександром ДанилюкомПредставники Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з Олександром Данилюком, Міністром фінансів України, та командою Міністерства – Євгенієм Капінусом, Яною Бугрімовою, Дмитром Коханом та Євгеном Козловим. Говорили про податкові зміни, вплив хакерської атаки на адміністрування податків бізнесу, реформу Державної фіскальної служби України та функціонування нової системи автоматичного блокування податкових накладних.

Перш за все, представники Міністерства запевнили бізнес, що проблема затримок з поданням звітності внаслідок хакерської атаки буде врегульована, в індивідуальному порядку чи системно в залежності від масштабу проблеми. Врешті решт, питання звільнення від відповідальності за несвоєчасне подання податкової звітності через подібні причини має бути урегульоване на законодавчому рівні, вважають в Міністерстві, саме з такою метою зараз ведеться робота над проектом змін до Податкового кодексу, який дозволяв би звільнення платників від штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, що були видані у відповідний період.

Інший важливий напрямок роботи Міністерства – реформа Державної фіскальної служби, яка передбачає оптимізацію часу роботи, орієнтацію на якість надання послуг, подолання корупції. Служба буде реформована за участі команди підтримки реформ Мінфіну та ДФС, керівного комітету, наглядової ради, міжнародних інституцій та консультантів.

Також представники Міністерства поінформували бізнес, що система автоматичного блокування податкових накладних з 1 липня запрацювала у повноцінному режимі. Алгоритм її роботи буде постійно вдосконалюватися, у тому числі за рахунок коментарів та пропозицій бізнесу. На даний момент, як повідомляють в Міністерстві, тільки 1,8% платників потрапляють під блокування та додаткові перевірки.

Ми щиро дякуємо пану Данилюку та представникам Міністерства за регулярні зустрічі та змістовний діалог з бізнес-спільнотою Асоціації!

 

Календар

Last month Вересень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

EBA Official Partners