European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
Вівторок, 25 липня 2017 14:20

29 компаній приєдналися до Європейскої Бізнес Асоціації у липніРішення про приєднання компаній до Асоціації було прийняте на засіданні правління 24 липня. Щиро вітаємо в Асоціації!

Ми з гордістю представляємо вам наших нових членів:

Сільське господарство та продукти харчування

Paritet Agro має більш ніж 20-річний досвід у виробництві, переробці та торгівлі сільськогосподарською продукцією. За ці роки ми отримали безцінний досвід та ділові контакти в регіональних та міжнародних компаніях та стали активним учасником міжнародної торгівлі.

Банківські та фінансові послуги

Birzhovyi Consulting – надає консалтингові послуги для підтримки персональних рахунків, навчання на світових фінансових ринках, онлайн-освіта в торгівлі, експертна допомога в інвестуванні послуг, особистий та груповий консалтинг у торговельних операціях на фінансових ринках, надання бізнес-семінарів та майстер-класів для підвищення рівня обслуговування клієнтів.

Будівництво

ROSEN Europe B.V. є світовим постачальником найсучасніших рішень у всіх сферах процесів  інтеграції. Інновації, ноу-хау та сувора орієнтація на потреби клієнта є ключовими факторами унікальної історії успіху компанії ROSEN. CDM Engineering Ukraine LLC - інженерна компанія, що спеціалізується на наданні послуг, пов'язаних з різними цивільними та промисловими проектами, водопостачання та водовідведення, виробництво електроенергії, екологічний консалтинг та інші аспекти розвитку інфраструктури.
Zoloti Vorota JSC  компанія, яка працює у сфері у енергоефективного будівництва.    

Консалтинг, аудит та юридичні послуги

Crowe Horwath AC Ukraine була створена шляхом злиття декількох аудиторських компаній: компанії “Capital Pus”, LLC, UPK-Audit Ltd.” компанії “OMP Accounting and Audit Service”, LLC, AF Donoway Audit PC, and a legal company “OMP Tax and Legal”, LLC Crowe Horwath AC Ukraine, LLC є правонаступником компанії  AF Donoway Audit PC. LEMAN International Law Group це команда професійних та досвідчених юристів, метою яких є забезпечення високого рівня юридичних послуг. Компанія об'єднує повний спектр послуг. Юристи  компанії мають юридичний досвід, широкі міжнародні зв'язки, індивідуальний підхід до кожного клієнта з увагою до незначних деталей.
INTERMEDIUM LLC CA місією компанії є надання власникам та керівникам підприємств якісні консалтингові послуги з широкого спектру питань для вирішення конкретних завдань. Dega Partners - була створена для комплексного представництва інтересів іноземних, а також вітчизняних суб'єктів підприємницької діяльності та захисту їх прав на території України. Персонал DEGA Parners - це група фахівців у різних галузях права.

Освіта

Novamova Ukraine була заснована в Києві в 2001 році. Новамова є єдиною в Києві школою, акредитованою EAQUALS. Ми є однією з небагатьох мовних шкіл в Україні, де навчальний процес будується на основі Єдиної європейської системи освіти.

FMCG

DOUBLE V UKRAINE є постачальником системних інтеграторів та рішень в галузі друкованої промисловості в Україні. Наша компанія виключно представляє найвідоміших світових виробників витратних матеріалів для поліграфічної промисловості. Ми пропонуємо штампувальну фольгу, дизайнерський папір та картон, зв'язуючий матеріал, клеї, друкарські фарби та лаки, BOPP тощо.

Паливо та енергетика

Kotlotorboprom LLC of MUST-IPRA Corporation пропонує послуги з проектування та виготовлення нових енергетичних установок та запасних частин енергетичного обладнання, комплексної реабілітації теплових та промислових теплових електростанцій, котлів і трубопроводів, у тому числі автоматизованих та контрольних систем.

Охорона здоров'я

DR. REDDY'S LABORATORIES LIMITED з головним офісом у Києві, є дочірньою компанією Dr. Reddy's Laboratories Ltd., Швейцарія. З самого початку компанії вдалося забезпечити країну якісною продукцією, відповідальною діловою практикою та професійним постачанням. Servolab LLC є цифровою компанією, яка розробляє та створює рішення, які мають визначальний вплив у галузі охорони здоров'я. Servolab розробив нову комунікативну технологію, яка з'єднує пацієнта, лікаря та діагностичну лабораторію, для ефективної взаємодії.
Medical Center Ok!Clinic+  є приватним медичним та дослідницьким центром. Наша робота - проводити клінічні випробування в різних терапевтичних областях та онкології. Strauss Ukraine LLC  веде свою діядьність в країнах СНД і характеризуються швидким зростанням у секторі кави.

Важка промисловість

KARPATSMOLY LLC є одним з найбільших виробників карбамолметамінних смол. Nordkalk Ukraine є виробником продуктів на основі вапняків, що базуються у Фінляндії. Компанія працює у більш ніж 30 різних локаціях у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Польщі, Естонії та Україні.

IT та телекомунікаційні послуги

CI-EL LIMITED LIABILITY COMPANY -  займається інтеграцією поштуи, ремонтом комп'ютерів, апаратних засобів, смартфонів, драйверів, послугами технічного аутсорсингу, розробка менш доступного пристрою. YouControl - аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів України. Формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами.
Vimpelcom Global Services Ukraine LLC надаває послуги з фінансів, закупівель та HR для наших 8 наступних країн: Грузії, Киргизстану, України, Казахстану, Узбекистану, Вірменії, Таджикистану, Алжиру.    

Легка промисловість

ATEM GROUP увійшов на ринок будівельних матеріалівв 2003 році. В даний час його виробнича потужність перевищує 20 000 000 квадратних метрів плитки. Висока якість продукції досягається використанням цінного італійського обладнання компанії Sacmi. KONICA MINOLTA UKRAINE є провідним постачальником продукції для обробки та відображення зображень, компанія Konica Minolta прагне запропонувати продукти, послуги та рішення, необхідні для всіх областей цифрової обробки зображень. Особлива увага приділяється питанням управління документами та інших рішень для офісних та промислових потреб, особливо в кольоровому друку.
Auspicious займається інноваційними рішеннями в галузі охорони здоров'я та краси. Головна мета компанії - захистити людину в складних екологічних умовах мегаполісу. Selectia Wood виробляє та експортує дерев'яні вироби з України до Європи.

Автомобілі

AWT Bavaria компанія працює на ринку з 1997 року і є авторизованим імпортером BMW AG в Україні - провідним виробником автомобілів преміум класу.

Видавництво та медіа

Radiocompany GALA єдина в Україні мережа радіозв'язку виключно українською мовою. Аудиторорія слухачів  радіостанції становить близько 9 млн. щодня.

Транспорт і логістика

VIBO-TRANS LLC спеціалізується на наданні послуг у сфері транспорту, а саме: - агентські послуги торговельного морського флоту в портах України - досвід роботи з судами різного типу з танкерами, сухими вантажами та генеральними вантажними судами,експортні, імпортні та транзитні вантажоперевезення. Raben Ukraine пропонує широкий спектр логістичних послуг присутня на українському ринку з 2003 року. Компанія діє у 8 філіалах, розташованих у: Броварах (30 км від Києва), дистриб'юторські центри : Львів, Харків, Дніпропетровськ, Хмельницький, Одеса, Запоріжжя. Рабен Україна пропонує широкий спектр логістичних послуг

 

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners