European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
П'ятниця, 01 вересня 2017 12:11

Загальна зустріч Асоціації з Володимиром Омеляном та Райвісом ВецкагансомЄвропейська Бізнес Асоціація провела зустріч з Володимиром Омеляном, Міністром інфраструктури України, та Райвісом Вецкагансом, в.о. голови Адміністрації морських портів України.

Говорили про актуальні питання залізничного транспорту, водних сполучень та авіаперевезень, а саме – методику розрахунку ставок портових зборів, план роботи АМПУ на 2018 рік; індексацію тарифів на залізничні вантажоперевезення, оновлення рухомого складу та довгострокову стратегію розвитку «Укрзалізниці»; розвиток авіаційних перевезень.

Зокрема, Міністр наголосив, що конкурс щодо обрання голови правління ПАТ "Укрзалізниця", а також членів наглядової ради має бути оголошений до 1 жовтня. Окрему увагу приділили питанню можливого підвищення тарифів, яке є надзвичайно болючим для бізнесу, адже на сьогодні немає впевненості у цільовому використанні коштів та зменшенні корупції. Бізнес наполягає на проведенні аргументованого діалогу на цю тему перед прийняттям такого важливого рішення та сподівається на підтримку та відкритість Міністерства.

Водночас пан Омелян завважив, що підвищення тарифів на залізничні перевезення може стати поштовхом розвитку річкового транспорту, можливості якого на сьогодні практично не використовуються. Також Міністр наголосив на величезному потенціалі українського авіаринку та виказав переконання, що регіональні аеропорти можуть стати базою для лоукост-авіакомпаній, на залучення яких розраховує Міністерство інфраструктури.

Присутній на зустрічі в.о. голови Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс Вецкаганс повідомив, що АМПУ аналізує собівартість кожного порту, тому збори залишаться різними для різних портів. До того ж, якщо Міністерство фінансів погодить скорочення відрахувань з 75% до 50%, це призведе до скорочення зборів на 15%.

Ми дякуємо пану Омеляну та пану Вецкагансу за участь у зустрічі та наголошуємо на важливості постійного діалогу з бізнесом щодо особливо важливих логістичних питань.

Календар

Last month Вересень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

EBA Official Partners