European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини
Вівторок, 05 вересня 2017 10:03

Комітет з роздрібної торгівлі Європейської Бізнес Асоціації: торговельна націнка на курятину суттєво не змінювалася протягом останніх піврокуКомітет з роздрібної торгівлі Європейської Бізнес Асоціації реагує на ситуацію навколо коливання цін на курятину. Останнім часом спостерігається значне зростання цін, які вже практично зрівнялися з європейськими, а за прогнозами експертів, до кінця року мають підвищитися ще на 10-15%.

При цьому представники роздрібних мереж заявляють, що торговельна націнка на курятину загалом не зазнала суттєвих змін. Водночас рітейлери помічають підвищення попиту на куряче м’ясо як наслідок зменшення зацікавлення споживачів у яловичині та свинині – через значне зростання цін на ці види м’яса, до якого відповідно призвели скорочення поголів'я великої рогатої худоби і масове знищення тварин через розповсюдження африканської чуми свиней.

Виробники ж подорожчання пояснюють зростанням собівартості виробництва – підвищення цін на комбікорми, тарифів на енергоносії, зростання мінімальної заробітної плати. Також представники галузі повідомляють про зростання експорту м'яса птиці цього року, нарощення якого може призвести до нестачі продукції на українському ринку, а в перспективі й до переходу на закупівлю імпортного м’яса.

Враховуючи ситуацію, що склалася, представники Комітету з роздрібної торгівлі провели зустрічі з керівництвом Антимонопольного комітету України та надали необхідні роз’яснення. Ми продовжуватимемо співпрацю та комунікацію як з відповідними державними органами, так і з гравцями ринку та іншими причетними сторонами задля ефективного врегулювання ситуації в інтересах споживачів.

Календар

Last month Вересень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

EBA Official Partners