European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Важливо
Вівторок, 05 вересня 2017 18:29

Пріоритетні завдання Парламенту з точку зору бізнесуСьогодні розпочала роботу сьома сесія Верховної Ради України. Ми вітаємо законотворців з початком нового сезону та сподіваємося на досягнення політичного консенсусу щодо прийняття законодавчих ініціатив, які матимуть позитивний ефект для бізнесу та усієї країни в цілому.

Нам було надзвичайно приємно помітити підтримку та увагу Уряду та особисто Прем’єр-міністра України до стратегічних законопроектів, які можуть бути прийняті вже цієї осені. У свою чергу Європейська Бізнес Асоціація підготувала ряд пріоритетних для бізнесу законопроектів, які вже зареєстровані у Верховній Раді та очікують на розгляд. Ми вважаємо, що прийняття цих законопроектів може вирішити точкові, але дуже важливі для компаній питання та значно полегшить ведення підприємницької діяльності в різних сферах, а отже, сприятиме покращенню бізнес-клімату в країні. Тому Асоціація звертається до народних депутатів з проханням приділити особливу увагу цим ініціативам та усіляко посприяти їхньому якнайшвидшому прийняттю у Парламенті у тих редакціях, що відповідатимуть як державним інтересам, так і сприятимуть розвиткові бізнесу.

До переліку надійшли важливі законодавчі ініціативи у сфері роздрібної торгівлі, електронних платежів, побутової електротехніки, палива та енергетики, валютного регулювання та фінансових послуг, питання охорони здоров’я, логістики, агрохімії, автомобільної галузі, зернової індустрії та митної справи.

Давайте разом втілювати реальні реформи для зміцнення економіки та стимулювання розвитку бізнесу!

Візуалізація

Календар

Last month Вересень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

EBA Official Partners