European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
Четвер, 16 лютого 2017 15:32

ЄПАП Україна консультувало Мін'юст з питань підготовки пілотного проекту ДППЄПАП Україна виcтупило юридичним радником Міністерства юстиції України на pro bono засадах з питань реалізації пілотного проекту в рамках державно-приватного партнерства (ДПП).

Команда Бюро у складі старшого юриста Катерини Олійник та юриста Олексія Лацько під керівництвом партнера Романа Степаненка консультувала Міністерство юстиції Україниз питань розробки та структурування пілотного проекту в рамках ДПП щодо підготовки та запуску будівництва нового київського СІЗО та львівського СІЗО і лікарні. Консультації стосувалися в тому числі питань дотримання вимог законодавства та процедур реалізації проекту ДПП в Україні, розподілу ризиків, прав та обов’язків між державним та приватним партнером.

В результаті співпраці сторін, Міністерство юстиції України та інші відповідні органи державної влади та місцевого самоврядування, а також Служба виправних установ Норвегії підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю з метою консолідації зусиль, спрямованих на реалізацію пілотного проекту.

На початку лютогоМін’юст оголосив про прийняття та розгляд пропозицій про співпрацю від інвесторів відповідно до закону «Про державно-приватне партнерство».

«Наразі наша команда залучена до роботи над ДПП проектами в кількох пост-радянських юрисдикціях, а також свого часу брала участь у формуванні засад регуляторного поля ДПП в Україні. Через це ми із великим ентузіазмом запропонували Міністерству юстиції та Проектному офісу реформ свої знання та експертизу для здійснення первинного правового аналізу цього проекту. Ми налаштовані досить оптимістично щодо того, що цей проект стане пілотним ДПП проектом такого типу в нашій країні, та дозволить прокласти дорогу для нових важливих соціальних та інфраструктурних ініціатив.», - прокоментував Роман Степаненко.


Про ЄПАП Україна

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна (ЄПАП Україна) є однією з провідних національних юридичних фірм України. Бюро надає повний спектр юридичних послуг національному та іноземному бізнесу, органам державної влади, міжнародним організаціям і фінансовим інститутам.

Контакти для ЗМІ

Лілія Кирієнко

Тел.: +380 44 492 82 82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners