European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
П'ятниця, 17 березня 2017 18:35

KN Eurasia Express: доставка вантажів з Китаю до Європи залізницеюГамбург (Німеччина), лютий 2017 рік – Запускаючи сервіс KN Eurasia Express, компанія Кюне + Нагель пропонує доставку збірних вантажів з Китаю до Європи залізничним сполученням. Новий сервіс також доповнить послугу залізничної доставки контейнерів, відкривши нові можливості для імпорту та експорту.

KN Eurasia Express об'єднує Китай, Росію і Європу. Крім доставки контейнерів з головного транспортного вузла в місті Дуйсбург, Кюне + Нагель тепер займається перевезенням збірних вантажів з Китаю (Ухань) до Німеччини (Гамбург) і Польщі (Малашевич / Познань). Компанія обслуговує більше 50 станцій товарів в Китаї, в т. ч. такі великі міста, як Шеньян, Чунцин, Ченду і Чженчжоу. Сервіс розрахований на імпорт і експорт збірних вантажів (LCL) і повних контейнерів (FCL). KN Eurasia Express орієнтований на індустрії автомобілебудування, високих технологій і моди.

Отто Шахт, виконавчий віце-президент департаменту морської логістики, заявив: «KN Eurasia Express - це ланцюжок поставки «від дверей до дверей» з необмеженою мобільністю. Час доставки зі складу замовника до залізничного терміналу займає 14 - 18 днів. Залізничні перевезення швидше морських, а ціни, порівняно з авіаперевезеннями, - нижче. За допомогою послуги KN Login наші клієнти можуть отримати точну інформацію про статус своїх відправлень».

Найголовніше в логістиці - безпека вантажу, тому компанія Кюне + Нагель дотримується стандартів безпеки в терміналах і використовує поліпшену технологію пломбування контейнерів. Система GPS-моніторингу дозволяє відстежувати інформацію про температуру, вологість, тиск, освітлення і місцезнаходження контейнерів в реальному часі. Чутливі до температурних коливань товари можуть бути відправлені в рефрижераторних контейнерах.

KN Eurasia Express охоплює також прилеглі країни європейського регіону. Перші потяги вже були успішно відправлені до Туреччини. В майбутньому планується введення послуг з перевезення збірних вантажів між Китаєм і Росією.

Про компанію Кюне + Нагель

Компанія Кюне + Нагель – найбільший в світі провайдер логістичних послуг з досвідом роботи в 126 років. В штаті компанії більше 69 000 співробітників в 1200 офісах, які розташовані в 114 країнах світу. Ми доставляємо вантажі морським, авіаційним та автомобільним транспортом. Наша складська площа становить 9,5 мільйонів квадратних метрів і ми впроваджуємо сучасні інформаційні технології для управління ланцюгом поставок.

Додаткова інформація на сайті компанії www.kuehne-nagel.com.ua

Календар

Last month Вересень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

EBA Official Partners