European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
П'ятниця, 17 березня 2017 18:35

KN Eurasia Express: доставка вантажів з Китаю до Європи залізницеюГамбург (Німеччина), лютий 2017 рік – Запускаючи сервіс KN Eurasia Express, компанія Кюне + Нагель пропонує доставку збірних вантажів з Китаю до Європи залізничним сполученням. Новий сервіс також доповнить послугу залізничної доставки контейнерів, відкривши нові можливості для імпорту та експорту.

KN Eurasia Express об'єднує Китай, Росію і Європу. Крім доставки контейнерів з головного транспортного вузла в місті Дуйсбург, Кюне + Нагель тепер займається перевезенням збірних вантажів з Китаю (Ухань) до Німеччини (Гамбург) і Польщі (Малашевич / Познань). Компанія обслуговує більше 50 станцій товарів в Китаї, в т. ч. такі великі міста, як Шеньян, Чунцин, Ченду і Чженчжоу. Сервіс розрахований на імпорт і експорт збірних вантажів (LCL) і повних контейнерів (FCL). KN Eurasia Express орієнтований на індустрії автомобілебудування, високих технологій і моди.

Отто Шахт, виконавчий віце-президент департаменту морської логістики, заявив: «KN Eurasia Express - це ланцюжок поставки «від дверей до дверей» з необмеженою мобільністю. Час доставки зі складу замовника до залізничного терміналу займає 14 - 18 днів. Залізничні перевезення швидше морських, а ціни, порівняно з авіаперевезеннями, - нижче. За допомогою послуги KN Login наші клієнти можуть отримати точну інформацію про статус своїх відправлень».

Найголовніше в логістиці - безпека вантажу, тому компанія Кюне + Нагель дотримується стандартів безпеки в терміналах і використовує поліпшену технологію пломбування контейнерів. Система GPS-моніторингу дозволяє відстежувати інформацію про температуру, вологість, тиск, освітлення і місцезнаходження контейнерів в реальному часі. Чутливі до температурних коливань товари можуть бути відправлені в рефрижераторних контейнерах.

KN Eurasia Express охоплює також прилеглі країни європейського регіону. Перші потяги вже були успішно відправлені до Туреччини. В майбутньому планується введення послуг з перевезення збірних вантажів між Китаєм і Росією.

Про компанію Кюне + Нагель

Компанія Кюне + Нагель – найбільший в світі провайдер логістичних послуг з досвідом роботи в 126 років. В штаті компанії більше 69 000 співробітників в 1200 офісах, які розташовані в 114 країнах світу. Ми доставляємо вантажі морським, авіаційним та автомобільним транспортом. Наша складська площа становить 9,5 мільйонів квадратних метрів і ми впроваджуємо сучасні інформаційні технології для управління ланцюгом поставок.

Додаткова інформація на сайті компанії www.kuehne-nagel.com.ua

Календар

Last month Липень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 26 1 2
week 27 3 4 5 6 7 8 9
week 28 10 11 12 13 14 15 16
week 29 17 18 19 20 21 22 23
week 30 24 25 26 27 28 29 30
week 31 31

EBA Official Partners