European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
П'ятниця, 21 квітня 2017 12:05

11 ключових практик та 13 юристів Baker McKenzie отримали високе визнання у рейтингу Chambers Europe 2017Київ, Україна, 21 квітня 2017 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie посів найвищі сходинки у міжнародному юридичному довіднику Chambers Europe Guide 2017, який був оприлюднений у квітні 2017 року.

11 ключових практик українського офісу фірми, а саме - банківське та фінансове право, ринки капіталу, корпоративне право/злиття та поглинання, трудове право, податкове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація та банкрутство, конкурентне право, вирішення спорів,  енергетика та природні ресурси - отримали найвищі оцінки в рейтингу.

Крім того, 13 юристів Baker McKenzie отримали високі рекомендації від Chambers Europe 2017. Керуючого партнера Сергія Чорного визнано Провідним юристом в банківському та фінансовому праві, ринках капіталу та реструктуризації і банкрутстві та Керуючого партнера Сергія Піонтковського - в нерухомості, енергетиці та природніх ресурсах. Довідник також відзначив високі позиції партнерів в їх ключових практиках: Вячеслава Якимчука - в ринках капіталу та корпоративному праві/ злиттях та поглинаннях, Геннадія Войціцького - в податковому праві, Руслана Дроб'язка - в інтелектуальній власності, Ліни Немченко - в нерухомості, Ігоря Олехова - в банківському та фінансовому праві; радника Мар'яну Марчук - в трудовому праві. Партнер Оксана Сімонова рекомендована як провідний фахівець в конкурентному праві, радник Юрій Залуський - в податковому праві, тоді як старші юристи Дмитро Орендарець та Юлія Кольченко визнані перспективними юристами в  банківському та фінансовому праві та інтелектуальній власності відповідно. Партнер лондонського офісу Рой Пірс (Roy Pearce) увійшов до переліку рекомендованих закордонних експертів.

***

Chambers Europe - провідний міжнародний довідник юридичних фірм, який на сьогодні охоплює 53 юрисдикції у Європі. Видання складає рейтинг як окремих юристів, так і юридичних фірм за результатами всебічного неупередженого дослідження на основі інформації, наданої юридичними фірмами, та опитування юристів і клієнтів.


Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів www.bakermckenzie.com/ukraine

Календар

Last month Липень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 26 1 2
week 27 3 4 5 6 7 8 9
week 28 10 11 12 13 14 15 16
week 29 17 18 19 20 21 22 23
week 30 24 25 26 27 28 29 30
week 31 31

EBA Official Partners