European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
П'ятниця, 19 травня 2017 16:15

Компанія Кюне + Нагель і Alibaba.com підписала меморандум про наміри надання логістичних послуг на глобальному рівніШанхай (Китай), квітень 2017 – Компанія Кюне + Нагель оголосила про підписання меморандуму про наміри з Alibaba.com, B2B-підрозділом групи компаній Alibaba Group. Мета – надання логістичних послуг клієнтам B2B-підрозділу китайського лідеру в сфері онлайн-торгівлі. У відповідності з положеннями меморандуму, Кюне + Нагель об’єднує свою глобальну логістичну мережу і широкі можливості з досвідом компанії Alibaba в сфері електронної торгівлі в B2B-секторі, щоб надавати китайським компаніям-експортерам передові логістичні рішення в області електронної торгівлі.

Вже більше року користувачі платної підписки Alibaba.com в Китаї мають можливість миттєво отримувати пропозиції, бронювати відвантаження і доставку до пункту призначення вантажів. Це стосується вантажів, що перевозяться авіаційним транспортом, і здійснюється з допомогою онлайн-послуги KN FreightNet від Кюне + Нагель. Партнерство в області електронної торгівлі було розширено за рахунок послуги Less-than-Container-Load (LCL) - морського перевезення вантажів у збірних контейнерах. Стратегічне партнерство дозволяє компанії Кюне + Нагель і гіганту електронної торгівлі більш тісно співпрацювати з метою збільшення об’єму логістичних послуг. В найближчому майбутньому послуги будуть включати в себе доставку різними видами транспорту (морські, залізничні, автомобільні та авіаперевезення) і надання послуг контрактної логістики за межами Китаю.

Стів Су, директор по логістиці компанії Alibaba.com, заявив: «Ми раді співробітництву з Кюне + Нагель і можливості надавати нашим клієнтам передові логістичні послуги. Таким чином вони можуть скористуватися всіма можливостями міжнародної торгівлі».

Вонг Сію Лоонг, президент представництва Кюне + Нагель в Північній Азії, заявив: «Ми в захваті від підписання з Alibaba.com меморандуму про наміри, який об’єднує можливості електронної торгівлі Alibaba.com з логістичними можливостями Кюне + Нагель по всьому світу. Установлення таких взаємовідносин дозволяє Кюне + Нагель реалізувати глобальну стратегію перетворення логістичних послуг в цифрову сферу, щоб задовольнити актуальні потреби клієнтів. Ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку цього партнерства, а саме розширення діапазону логістичних послуг для клієнтів Alibaba.com».

Про компанію Кюне + Нагель

Компанія Кюне + Нагель – найбільший в світі провайдер логістичних послуг з досвідом роботи в 126 років. В штаті компанії більше 70 000 співробітників в 1 300 офісах, які розсташовані більше чим в 100 країнах світу. Ми доставляємо вантажі морським, авіаційним і автомобільним транспортом. Маємо в розпорядженні складську площу в 9,5 мільйонів квадратних метрів і впроваджуємо сучасні інформаційні технології для управління ланцюжком поставок. Додаткова інформація на сайті компанії: www.kuehne-nagel.com.ua

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners