European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
П'ятниця, 16 червня 2017 15:30

Олена Перепелинська виступила на міжнародній конференції "6th DIS Baltic Arbitration Days"Партнер INTEGRITES і голова практики міжнародного арбітражу в країнах СНД Олена Перепелинська виступила на міжнародній конференції DIS Baltic Arbitration Days, яка цього року була присвячена темі «Комерційний арбітраж за участі держав і державних підприємств».

У своїй доповіді Олена розповіла про особливості застосування застереження про форс-мажор у контрактах за участі державних підприємств і про те, чи може таке підприємство нести відповідальність за дії держави. Відповідаючи на питання, чи може державне підприємство бути звільнено від виконання контрактного зобов'язання перед приватною особою у разі настання події, створеної контролюючою це підприємство державою, Олена звернула увагу на різну форму зв'язків і ступінь залежності між державою і державним підприємством, можливість впливу держави на укладення тих чи інших угод підконтрольними їй державними підприємствами з іншими контрагентами, цілі, переслідувані державою при здійсненні тих чи інших дій і їх наслідки, а також багато інших чинників.

«Безумовно, застосування застереження про форс-мажор в контрактах за участі державних підприємств має свою специфіку. В арбітражній практиці багато прикладів, коли арбітри, з метою недопущення можливих зловживань, застосовували додаткові критерії до державного підприємства, яке посилається на форс-мажорні обставини в своїй державі, як на підставу звільнення його від відповідальності», - коментує Олена.

Захід щорічно збирає більше сотні арбітражних експертів із більш ніж 20 країн. У престижному форумі беруть участь практикуючі юристи, арбітри, адвокати, науковці, студенти та власники бізнесу з різних країн.

Організатором конференції виступила Балтійська регіональна група Німецького арбітражного Інституту (Baltic DIS), а медіапартнером - Українська арбітражна асоціація.

Олена Перепелинська є Президентом Української Арбітражної Асоціації, дійсним членом Королівського інституту арбітрів Великобританії (FCIArb), і включена до списків арбітрів провідних арбітражних інститутів Австрії, Білорусі, В'єтнаму, Гонконгу, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Литви, Малайзії, Польщі, Румунії, Чехії.

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners