European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
Понеділок, 17 липня 2017 16:45

Мікроенергосистема від АББ буде забезпечувати Арубу електроенергією та підтримувати перехід до енергетики з відновлюваних джерелЦюріх, Швейцарія, 22 червня 2017 р. – Мікроенергосистема від АББ інтегруватиме електроенергію від сонячних та вітрових установок, щоб забезпечити електрикою острів у Карибському басейні, який раніше повністю залежав від викопного палива

Компанія АББ поставить сучасну мікроенергосистему для головної енергетичної компанії, що забезпечує голландський острів Аруба у Карибському басейні, WEB Aruba N.V.. Програмне забезпечення, технології автоматизації та управління від АББ допомагатимуть компанії WEB Aruba інтегрувати електроенергію з сонячних та вітрових установок, прогнозувати і краще планувати та оптимізувати операції у режимі реального часу, щоб задовольняти зростаючі потреби Аруби в електроенергії.

Острів має 32 км у довжину та 10 км у найширшому місті. Його площа складає 179 км2, а населення – близько 103 000 мешканців. Аруба є популярним туристичним напрямком, пік попиту на електрику у 134 мегават наразі забезпечується тепловою, вітровою та сонячною генерацією. Енергетична компанія поставила перед собою мету – генерувати половину електроенергії на рік з відновлюваних джерел, а другу половину – з альтернативних видів палива до 2020 року, щоб підтримати стратегію уряду про повне позбавлення від залежності від викопного палива.

Рішення мікроенергосистеми від АББ дозволяє інтегрувати комплексний пакет генерації електроенергії та максимально використовувати енергію з відновлюваних джерел, оптимізуючи операції у режимі реального часу. Використовуючи 24-годинні прогнози як щодо генерації електроенергії з відновлюваних джерел, так і щодо системного навантаження, ця система буде допомагати планувати операції  та налаштовувати диспетчерське управління у режимі реального часу, щоб враховувати зміни у виробленні електроенергії з відновлюваних джерел, навантаженні та доступній генерації. Це робить електромережу більш автоматизованою.

В основі рішення – сучасна система управління з можливістю динамічного скидання навантаження. Під час великих стрибків у системі, з якими не зможуть впоратися системи генерації та зберігання, система негайно вираховує мінімальний обсяг навантаження, який необхідно скинути для стабілізації частоти. Вона також забезпечує такий розподіл скидання навантаження, щоб це не нашкодило критично важливому обладнанню.

«Це інноваційне рішення мікроенергосистеми підтримає енергетичну компанію острова WEB Aruba у прагненні інтегрувати більше електроенергії з відновлюваних джерел та підтримувати надійність та ефективність енергопостачання, щоб задовольняти зростаючий попит на електроенергію, – зазначив Массімо Даніелі керуючий директор бізнес-юніта АББ «Автоматизація електричних мереж», що є частиною бізнес-напряму «Електричні мережі» компанії. – Встановлене програмне забезпечення, технології автоматизації та управління також забезпечуватимуть цілодобове прогнозування і зроблять електромережу більш потужною, «інтелектуальною» та екологічно чистою».

«Ми прагнемо продовжувати розвивати подальші проекти разом з АББ, оскільки вони дозволяють нам досягти наших цілей, завдяки залученню нових відновлюваних джерел електроенергії, нових технологій, а також завдяки створенню додаткової цінності економіці нашого острова», – пояснив Френсіс Рас, керівник Відділу з технічних питань компанії WEB Aruba.

Компанія АББ є піонером в галузі технологій для мікроенергосистем. Компанія виконала близько 40 встановлень по всьому світу у широкому діапазоні застосувань, що працюють у віддалених місцевостях, на островах, в енергетичних компаніях та промислових кампусах.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа
Моб. +380 (67) 246 40 99
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар

Last month Вересень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

EBA Official Partners